Набір на ЛІТНІЙ Семестр! Групи, індивідуальні! Акцію продовжено до 10 червня! Детальніше

Про нас

Школа іноземних мов “Language Step” розпочала свою діяльність у 2008 році.

З того часу ми активно розвиваємось, безперервно аналізуючи свою працю, швидко намагаємося вносити корективи в навчальний процес для його покращення. Надзвичайно важливою для нас є динаміка росту в усіх її аспектах: від навчально-викладацького та організаційного до побутового.

За більш як 13 років ми успішно випустили тисячі випускників, підготували сотні людей до здач міжнародних тестів таких як: TOEFL, IELTS, CPE, FCE, Dalf/Delf, TestDaf, Карта Поляка, Медична Польська та інші. Також, наші абітурієнти мали високий середній бал ЗНО, ДПА. Ми також працюємо зі спеціалізованою підготовкою за такими напрямками: юридична мова, економічна, медична, ІТ та ін.

Маємо високу оцінку по відгуках на Google ресурсі 4.9/5 балів , дуже вдячні своїм студентам за таку оцінку нашої роботи, яка нас мотивує ще більше.

При навчанні в групі ми даємо одразу 3 пробні заняття. Якщо Вам щось не підійде, то кошти повертаємо у повному обсязі за весь курс. Також, навчальні підручники даємо у подарунок. Для навчання в групі ми розробили свою методику з поєднанням усіх аспектів мовлення: розмовного, граматичного, слухового та письмового. Найбільший акцент робимо на розмовну мову.

В навчальному груповому курсі на європейських мовах передбачено також декілька індивідуальних занять з викладачем для кращого оволодіння матеріалом.

Наша ціль – якісно навчити іноземної мови навіть тих, кому це важко дається та за доступною ціною. Оскільки, кожна людина за природою є творчою, то в нашій школі, для наших студентів, крім основних занять, можна відвідувати різноманітні БЕЗКОШТОВНІ факультативи та заходи, такі як: Speaking lessons, Video Club, International evening, літні мовні табори вивчення англійської мови на курсах (English Summer School) та ін. Також можна безкоштовно користуватися нашою фільмо - та бібліотекою.


Ми робимо для студентів максимально сприятливу атмосферу для навчання. Вивчайте мову РАЗОМ З НАМИ. І ми допоможемо зробити Вам крок до втілення Ваших цілей! Зробіть КРОК до УСПІХУ!!!