Набір на ЛІТНІЙ Семестр! Групи, індивідуальні! Акцію продовжено до 20 травня! Детальніше

Підручники для вивчення мов

Знаний в усьому світі навчально-методичний комплекс Headway зарекомендував себе як найкращий для вивчення англійської мови у дорослому віці. Четверте видання цієї популярної серії – New Headway 4th edition. Порівняно з попередньою версією у ньому більше уваги приділяється сучасній лексиці та розвитку основних мовних навичок у тісному поєднанні з глибоким освоєнням граматики. Оновлено цифрові компоненти, зокрема до підручників і робочих зошитів пропонуються корисні електронні додатки для самостійної підготовки.
Комплекс складається з таких рівнів:

 1. New Headway Beginner 4th edition – вивчення англійської для початківців;
 2. New Headway Elementary 4th edition – для освоєння мови на елементарному рівні;
 3. New Headway Pre-intermediate 4th edition – нижче середнього;
 4. New Headway Intermediate 4th edition – на середньому рівні;
 5. New Headway Upper-intermediate 4th edition – на рівні вище середнього (майже вільне володіння);
 6. New Headway Advanced 4th edition – на високому рівні (дозволяє вступати в іноземні вищі навчальні заклади, навіть на філологічний факультет).

Основа успіху у вивченні англійської з New Headway – глибоке та системне вивчення граматики за допомогою цікавих та різнобічних вправ. Велику увагу розробники комплексу приділили лексиці, що дозволяє не просто поповнювати словниковий запас, а правильно застосовувати нові слова.
В програмі для читання запропоновано ще більш сучасні тексти, ніж у попередніх версіях. Особливий акцент, як і раніше, зроблено на розвиток розмовних навичок, адже навчитися вільно говорити англійською – найскладніше завдання.
До Headway Student’s book на диску пропонується сучасний додаток iTutor з цифровим варіантом підручника, а також аудіо- та відеоматеріалами для самостійної практики. До робочого зошита – додаток iChecker з аудіозаписами до завдань та вправами для перевірки знань з можливістю виправлення помилок і отримання рекомендацій.
У книзі Headway Teacher’s book (для вчителя) містяться відповіді на питання тестів, текстові розшифровки аудіозаписів, поради стосовно методик викладання. У комплексі до неї предбачено не лише друкований додаток Teacher’s resource book з корисними навчальними матеріалами та сторінками для ксерокопіювання і роздачі учням, але також цифровий – Teacher’s resource disk.

Beginner

Четверте видання популярного мовного курсу для дорослих поєднує в собі перевірену методику навчання англійської мови з новими технологіями. При підготовці New Headway Fourth Edition Beginner було проведено дослідження з метою зробити матеріали серії максимально доступними та зручними.
Особливості курсу:

 • комплексний підхід до роботи з мовними навичками;
 • комунікативна програма курсу акцентує увагу на вивчення граматики;
 • чітка система підбору лексичного матеріалу.

Elementary

 • закріплення навичок читання та висловлювання;
 • закріплення навичок сприйняття на слух та розмовної англійської мови у вигляді коротких діалогів та невеликих інформаційних блоків;
 • розповідь про себе і про інших;
 • заповнення різних форм з персональними даними;
 • висловлювання своєї думки на тему особистих переваг (пори року, дозвілля, кухня);
 • освоєння письмових навичок англійської мови для типових ситуацій: листівка, неформальне та формальне листування з друзями, відпустка, опис людей, розповідь-історія (в минулому часі);
 • прослуховування і переклад пісень;
 • розмовна мова в типових ситуаціях: виїзд з аеропорту, замовлення квитків на поїзд, діалог з продавцем в магазині одягу, в ресторані, телефонна розмова, обговорення з друзями планів на вечір;
 • прослуховування інтерв`ю, монологів, телефонних діалогів, новин середньої тривалості;
 • сприйняття мови на слух: вміння орієнтуватися в змісті та інтонаціях, слухати ключові слова та фрази.

Pre-intermediate

Забезпечує проходження програми переходу до середнього рівня. Це вимагає структурованого підходу до граматики. Граматичні структури вводяться в контексті, з питаннями, які заохочують студентів. Словникова програма зосереджується на трьох основних напрямах: вивчення нових слів; набуття вміння користуватися словниками; розвиток "систем" словникового запасу, таких як: звукові та орфографічні взаємозв`язки. Інтегрована робота з усіма аспектами мови є важливою особливістю курсу.

Intermediate

У даному курсі відведено більше 120 годин на вивчення англійської мови. Учень вже опановує певні навички розмовної мови і знання граматики. Завдяки перевіреній методології, New Headway — це курс, на який завжди можна покластися. Акцент на граматику, легкий для розуміння набір лексики і робота над мовними навичками дають вам ефективні уроки для занять у класі. Матеріал завжди актуальний, оскільки постійно оновлюється, а з величезним набором додаткових цифрових компонентів навчання пройде цікаво і ефективно. З четвертим виданням бестселера ви зможете використовувати перевірену методологію Headway з використанням новітніх технологій. Itools пожвавлять підручник і робочий зошит на інтерактивній дошці, в комплекті з інтерактивними вправами, аудіо, відео та іншими навчальними ресурсами. Вбудовані інструменти, такі як масштабування, виділення і управління підсвічуванням дадуть вчителю і учням по-справжньому інтерактивне викладання і навчання. iTools також містять у собі налаштовувані фліпчарти, довідник граматики і лексики, що допоможе у виконанні уроків.
iTutor є цифровим доповненням до підручника, яке допоможе учням переглянути, проаналізувати і вдосконалити свою англійську мову за межами класної кімнати.
iChecker - це новий цифровий ресурс, який доступний для студентів з робочим зошитом. Він містить всі аудіоматеріали і практичні тести з робочого зошита, щоб допомогти студентам вирішити важкі моменти у вивченні англійської мови.

Upper-Intermediate

Даний курс передбачає, що учні на цьому рівні вимагають іншого підходу до вивчення мови. Він відходить від вивчення предметів мови в ізоляції, вивчаючи граматичні області на більшій глибині, щоб студенти почали сприймати системи, що лежать в основі мови. Розглядаються теми, пов`язані з навколишнім середовищем, суспільними проблемами, світовою історією та літературою. Студенти можуть засвоїти багато нових синонімів до вже відомих слів та суттєво збагатити свій лексичний запас.

 

Advanced

Це довгоочікувана, зовсім нова версія вищого рівня, що створює реальний виклик та стимул для дорослих учнів. Спираючись на оригінальну навчально-методичну програму Headway Extended граматики.

 

Progetto Italiano 

Всім тим, хто хоче вивчати італійську мову, рекомендуємо це нове, поліпшене видання знаменитого бестселера від Edilingua.
Progetto Italiano - це сучасний мультимедійний курс італійської мови для дорослих і підлітків, розрахований приблизно на 90-100 годин занять.
Основні характеристики курсу:

 • досягнута ідеальна рівновага між комунікативними і граматичними складовими;
 • підручник сам по собі дуже цікавий, з цікавими діалогами і мотивуючими завданнями, при цьому строго систематизований;
 • з самого початку студента вчать ефективному спілкуванню на італійській мові;
 • використовуються найрізноманітніші навчальні матеріали, що утворюють повноцінну систему;
 • у підручнику представлена справжня, сучасна Італія, дається безліч необхідних відомостей і цікавих подробиць про італійські реалії і культуру.