Набір на ЛІТНІЙ Семестр! Групи, індивідуальні! Акцію продовжено до 10 червня! Детальніше

IELTS-TOEFL

IELTS (International English Language Testing System) – це один з провідних міжнародних іспитів з англійської мови, який здають ті, хто збирається емігрувати чи навчатися в англомовному середовищі. Він визначає рівень володіння чотирьох основних аспектів мовлення:

  • listening (аудіювання, сприйняття на слух);
  • reading (читання);
  • writing (письмо);
  • speaking (розмовний аспект).

IELTS необхідно здавати всім, хто планує подавати документи на еміграцію в Канаду, Австралію, Нову Зеландію, поступати на навчання в канадські, австралійські, американські, новозеландські, британські чи ірландські університети.

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – це тест на знання англійської як іноземної.

Результат тесту вимагається при вступі до навчальних закладів у країнах, де державною мовою є англійська, або при працевлаштуванні в міжнародних компаніях та організаціях. Необхідний для участі в стипендійних програмах.

Для отримання оцінки потрібно виконати по одному завданню з кожного розділу: Reading, Listening, Writing, Speaking. Кожен з цих розділів оцінюється по 30 балів, що в сумі становить 120 балів.

Цей тест визнається більш ніж 6000 навчальними центрами світу, що робить його найпоширенішим тестом на знання англійської мови у світі.