Набір на ЛІТНІЙ Семестр! Групи, індивідуальні! Акцію продовжено до 20 травня! Детальніше

Медична польська мова

Здійснюємо підготовку медичної польської мови для праці лікарями, а також на поступлення у медичні вузи Польщі. Польська медична мова має свої специфіку та певну складність через свою автентичність. У ній відсутня синонімізація латинськими та англійськими термінами. Більша частина термінів, особливо анатомічних та фізіологічних має польське походження.

Отже, підготовка до медичної польської потребує хорошого підґрунтя загальної медичної мови, хоча б перед середнього (A2) рівня.

Всі лікарі повинні здати іспит з медичної польської мови у Головній лікарській палаті.

Тестування складається з 4 блоків:

  • Частина А – перевірка правопису за допомогою диктанту з аудіоносія.
  • Частина В – перевірка розуміння розмовної мови з частини аудіювання.
  • Частина С – вміння читати й розуміти текст, читання вголос.
  • Частина D – симулятивний збір анамнезу та складання діагностичних і лікувальних рекомендацій за допомогою правильного опитування (в двох обраних клінічних ситуаціях).

Відсотковий прохідний бал для кожного розділу універсальний – 55%. За нескладеного іспиту чи однієї з його частин повторна спроба дозволена не раніше, ніж за 6 місяців.

Курс медичної польської мови в нас проходить згідно рекомендацій польської сторони. Включає як розмовну мову так і письмо. Також, вивчення та освоєння необхідної медичної термінології за короткий час. Цей курс підходить для лікарів та студентів-медиків, які мають намір стажуватися, проходити післядипломну освіту, працевлаштуватися в Польщі, нострифікувати свій український диплом лікаря в Польщі. Заняття проводить дипломований фахівець, який має не один рік досвіду. Від Вас вимагається знання польської мови як мінімум на початковому рівні.

Наша школа іноземних мов, вже понад 12 років успішно навчає курсу “медичної польської” як абітурієнтів так і діючих лікарів.

За деталями звертайтесь до нас в офіс, будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

З повагою,
колектив “Language Step”