Набір на ЛІТНІЙ Семестр! Групи, індивідуальні! Акцію продовжено до 10 червня! Детальніше

Безкоштовні ресурси

10-ть безкоштовних ресурсів для вивчення англійської мови

  1. BBC Learning English. Безліч напрямків, відео та аудіо матеріалів з текстом і транскрипцією. Один з розділів присвячений конкретно роботі над вимовою. Курс 6 Minute English - шестихвилинні ролики на різні теми один з найпопулярніших серед користувачів.
  2. Bussu. На цьому ресурсі можна знайти англомовного співрозмовника, до речі, крім англійської тут можна вивчати ще 10 мов. На ресурсі велика кількість уроків для запам’ятовування лексики, постановки вимови та інших аспектів вивчення мови. Також ваші вправи перевірятиме носій мови, а ви, у свою чергу, його. Добре опрацьовано додаток для iOS та Android.
  3. LinguaLeo. Напевно, найбільш захоплюючий ресурс як для дорослих, так і для дітей. Величезна бібліотека відео, аудіо і текстових матеріалів. Тематичні курси, особистий словник з озвученням. Набір тренувань: аудіювання, кросворди, переклад слів. Нудьгувати не доведеться. З журналу розвитку ви можете дізнатися свій реальний і можливий прогрес у вивченні мови. Випущені програми для iOS і Android - займатися можна в будь-який час і де завгодно.
  4. Lingostan. Пропонує онлайн-спілкування з носіями мови з будь-якого куточку світу. Уроки проводяться через Skype. При цьому навчатись можна як з професійним вчителем, так і з репетитором, котрий домоможе підтягнути розмовний рівень або вдосконалити вже набуті навики говоріння. Вчитель, у свою чергу, посприяє тому, аби ви правильно вивчали іноземну мову: слідували певній послідовності, опановували найважливіші аспекти, практикували та відшліфовували вивчене.
  5. Duolingo. Сайт сподобається навіть дітям. Пропонуються численні письмові уроки та диктанти. Розділ для практики вивченої лексики, за один курс ви можете вивчити до 2000 слів. По мірі проходження уроків користувачі паралельно допомагають перекладати веб-сайти та інші документи. Крім сайту існують програми для iOS і Android.
  6. ESLPod. Жива американська англійська мова, багато подкастів, які охоплюють усі сфери життя, завжди присутній гумор. Лексика за рахунок методу подачі досить легко засвоюється і закріплюється.
  7. Lang8. Ви можете опублікувати для перевірки будь-який матеріал: твір, запис для блогу чи домашнє завдання. Все це буде перевірено носіями мови, зареєстрованими на сайті. У подяку, ви можете перевіряти їх вправи з російської мови.
  8. Engvid. Прекрасний сайт, де є відеоуроки англійської мови, записані різними англомовними викладачами. Усі записи розділені за категоріями в залежності від рівня знання мови і об’єднані за тематикою - можна дивитися уроки для підготовки до іспитів або уроки, що пояснюють конкретні аспекти граматики.
  9. Exam English. Це супер сайт для тих, хто готується до міжнародних мовних іспитів IELTS, TOEFL та до інших. Також ви зможете пройти онлайн тести і визначити свій рівень англійської на даний момент.
  10. Loyalbooks. Сайт має більше 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте вподобану книгу, слухайте по дорозі на роботу, додому, в будь-яку вільну хвилину і вчіть мову.

За матеріалами з: http://tvoemisto.tv/news/10_bezkoshtovnyh_resursiv_dlya_vyvchennya_angliyskoi_70178.html